  • Mfr # TFP001DG12X039MG
  • Zoro # G206236477
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X039MG
Width
12"
Height
39"