  • Mfr # TFP001DG12X039UN
  • Zoro # G706236823
Width
12"
Color
Unfinished
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X039UN
Width
12"
Height
39"