  • Mfr # TFP001DG12X040TB
  • Zoro # G406237205
Width
12"
Color
Raisin Brown
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X040TB
Width
12"
Height
40"