  • Mfr # TFP001DG12X040SG
  • Zoro # G106237161
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X040SG
Width
12"
Height
40"