  • Mfr # TFP001DG12X042TG
  • Zoro # G106237437
Width
12"
Color
Track Green
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X042TG
Width
12"
Height
42"