  • Mfr # TFP001DG12X044BT
  • Zoro # G506237624
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X044BT
Width
12"
Height
44"