  • Mfr # TFP001DG12X047LP
  • Zoro # G006238701
Width
12"
Color
Lilly Pads
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X047LP
Width
12"
Height
47"