  • Mfr # TFP001DG12X047UN
  • Zoro # G106238588
Width
12"
Color
Unfinished
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X047UN
Width
12"
Height
47"