  • Mfr # TFP001DG12X050BL
  • Zoro # G306235066
Width
12"
Color
Black
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X050BL
Width
12"
Height
50"