  • Mfr # TFP001DG12X050SG
  • Zoro # G706234966
Width
12"
Color
Seaglass
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X050SG
Width
12"
Height
50"