  • Mfr # TFP001DG12X055UN
  • Zoro # G506235859
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X055UN
Width
12"
Height
55"