  • Mfr # TFP001DG12X056SG
  • Zoro # G206236583
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X056SG
Width
12"
Height
56"