  • Mfr # TFP001DG12X058TU
  • Zoro # G606237098
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X058TU
Width
12"
Height
58"