  • Mfr # TFP001DG12X061ST
  • Zoro # G206237689
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X061ST
Width
12"
Height
61"