  • Mfr # RW101LV12X62BLH
  • Zoro # G906278982
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Height
62"
Material
Hawaiian Mango Wood
Series
Americraft Real Wood
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RW101LV12X62BLH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
62"