  • Mfr # TFP001DG12X062AN
  • Zoro # G206237412
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X062AN
Width
12"
Height
62"