  • Mfr # TFP001DG12X063BT
  • Zoro # G906237514
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X063BT
Width
12"
Height
63"