  • Mfr # TFP001DG12X063WR
  • Zoro # G106237895
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG12X063WR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
63"