  • Mfr # TFP001DG12X064LP
  • Zoro # G106238243
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X064LP
Width
12"
Height
64"