  • Mfr # TFP001DG12X064PT
  • Zoro # G006238275
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X064PT
Width
12"
Height
64"