  • Mfr # TFP001DG12X065PT
  • Zoro # G006237896
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X065PT
Width
12"
Height
65"