  • Mfr # TFP001DG12X066SB
  • Zoro # G506238706
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X066SB
Width
12"
Height
66"