  • Mfr # TFP001DG12X067MR
  • Zoro # G406238318
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X067MR
Width
12"
Height
67"