  • Mfr # TFP001DG12X067WR
  • Zoro # G906239174
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X067WR
Width
12"
Height
67"