  • Mfr # TFP001DG12X068WR
  • Zoro # G706234959
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X068WR
Width
12"
Height
68"