  • Mfr # TFP001DG12X070BT
  • Zoro # G406234846
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X070BT
Width
12"
Height
70"