  • Mfr # TFP001DG12X071NT
  • Zoro # G006235366
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X071NT
Width
12"
Height
71"