  • Mfr # TFP001DG12X072ST
  • Zoro # G206235432
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X072ST
Width
12"
Height
72"