  • Mfr # TFP001DG12X074HB
  • Zoro # G306236018
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X074HB
Width
12"
Height
74"