  • Mfr # TFP001DG12X075LP
  • Zoro # G806236761
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X075LP
Width
12"
Height
75"