  • Mfr # RW101LV12X77SMH
  • Zoro # G806277566
Width
12"
Height
77"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
Americraft Real Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RW101LV12X77SMH
Width
12"
Height
77"