  • Mfr # TFP001DG12X077LP
  • Zoro # G006236622
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X077LP
Width
12"
Height
77"