  • Mfr # TFP001DG12X077NT
  • Zoro # G006236455
Width
12"
Color
Natural Twine
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X077NT
Width
12"
Height
77"