  • Mfr # TFP001DG12X078SM
  • Zoro # G506237150
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG12X078SM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
78"