  • Mfr # TFP001DG12X079MG
  • Zoro # G406237083
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X079MG
Width
12"
Height
79"