  • Mfr # TFP001DG12X080HB
  • Zoro # G706237479
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X080HB
Width
12"
Height
80"