  • Mfr # RW101LV12X84BLH
  • Zoro # G406280362
Width
12"
Height
84"
Material
Hawaiian Mango Wood
Series
Americraft Real Wood
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RW101LV12X84BLH
Width
12"
Height
84"