  • Mfr # TFP001DG15X025MR
  • Zoro # G806237379
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X025MR
Width
15"
Height
25"