  • Mfr # TFP001DG15X029BL
  • Zoro # G606238767
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X029BL
Width
15"
Height
29"