  • Mfr # TFP001DG15X030MR
  • Zoro # G606238422
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X030MR
Width
15"
Height
30"