  • Mfr # TFP001DG15X030PT
  • Zoro # G306239149
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG15X030PT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
30"