  • Mfr # RW101LV15X36BRH
  • Zoro # G906282989
Width
15"
Height
36"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RW101LV15X36BRH
Width
15"
Height
36"