Mfr # TFP001DG15X037LP
Zoro # G406236130
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X037LP
Width
15"
Height
37"