  • Mfr # TFP001DG15X041NT
  • Zoro # G906237002
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X041NT
Width
15"
Height
41"