  • Mfr # TFP001DG15X041SB
  • Zoro # G906237293
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X041SB
Width
15"
Height
41"