  • Mfr # TFP001DG15X041MR
  • Zoro # G806236952
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X041MR
Width
15"
Height
41"