  • Mfr # TFP001DG15X042NT
  • Zoro # G906236999
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X042NT
Width
15"
Height
42"