  • Mfr # TFP001DG15X047PT
  • Zoro # G406238073
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG15X047PT
Width
15"
Height
47"