  • Mfr # TFP001DG15X047WR
  • Zoro # G706238421
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG15X047WR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
47"