  • Mfr # TFP001DG15X048WR
  • Zoro # G806238529
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X048WR
Width
15"
Height
48"